Trwa ładowanie...

''The Raid'': brutalny zwiastun międzynarodowy [wideo]

''The Raid'': brutalny zwiastun międzynarodowy [wideo]Źródło: helios.pl
d3e8fvx
d3e8fvx

W internecie pojawił się międzynarodowy zwiastun budzącego spore emocje wśród widzów indonezyjskiego filmu akcji "The Raid". Zawiera on kilka nowych scen i jest jeszcze brutalniejszy niż zapowiedź amerykańska, którą prezentowaliśmy we wrześniu.

Dość nieskomplikowana fabuła opowiada o oddziale antyterrorystów wkraczających do zapuszczonego wieżowca - kryjówki narkotykowego lorda, Tamy, i gangu jego popleczników. Kiedy Tama dowiaduje się o nalocie uzbrojonej jednostki, wyznacza ogromną nagrodę pieniężną za każdego zabitego policjanta. W bloku rozpoczyna się prawdziwa wojna, gdzie trup ściele się gęsto i to w szalenie krwawy, spektakularny sposób.

Według osób, które miały już styczność z filmem na festiwalach w Cannes i Toronto, "The Raid" to 15 minut wprowadzenia i 85 minut strzelania w stylu Johna Woo u szczytu formy ("Hard-Boiled").

Specjalnie z myślą o rynku amerykańskim, nowy soundtrack przygotuje Mike Shinoda z zespołu Linkin Park. Czy film ma szansę trafić do Polski? "Oldboyowi", po jego amerykańskim sukcesie się udało. Może więc i "Nalot" jakimś cudem nad Wisłę trafi.

Poniżej prezentujemy nowy zwiastun:
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d3e8fvx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e8fvx