Trwa ładowanie...
premiera
28-04-2011 12:17

Thriller Bromskiego ''Uwikłanie'' w czerwcu w kinach

Share
Thriller Bromskiego ''Uwikłanie'' w czerwcu w kinachŹródło: Marcin Makowski
d1sn8s4

Nowy film Jacka Bromskiego, thriller "Uwikłanie" o śledztwie w sprawie nietypowego zabójstwa - z *Mają Ostaszewską i Markiem Bukowskim w rolach głównych - trafi do kin 3 czerwca. Powstał na motywach powieści Zygmunta Miłoszewskiego.*

"Uwikłanie" to kryminalna historia z dynamiczną akcją i suspensowym zakończeniem. Opowieść o śledztwie dotyczącym zabójstwa pięćdziesięcioletniego mężczyzny. Wszystko zaczyna się podczas seansu psychoterapeutycznego w zamkniętym pałacu w krakowskich Przegorzałach. Po terapii grupowej, prowadzonej metodą Hellingera, jedna z uczestniczek znajduje martwego Henryka Telaka - bohatera poprzednich zajęć.

Na miejscu zdarzenia pojawia się młoda, ambitna prokurator Agata Szacka. Razem z cynicznym komisarzem Smolarem z Komendy Wojewódzkiej, prokurator Szacka, krok po kroku, zmierzać będzie do rozwikłania zagadki - w której pasje, miłość i namiętność przeplatają się z ciemną stroną polityki, archiwami SB i niejasnymi motywacjami głównych bohaterów dramatu.

d1sn8s4

"Szacka (Maja Ostaszewska) i Smolar (Marek Bukowski) pochodzą z dwóch różnych światów, ale łączy ich namiętna przeszłość. Choć są jak ogień i woda, będą musieli połączyć siły, by rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa. Para śledczych, prowadząc najtrudniejsze w swoich karierach śledztwo, dotknie historii, o których od lat krążą legendy, ale nikt nie spodziewał się, że mogą okazać się prawdą" - zapowiada dystrybutor thrillera.

Jacek Bromski powiedział o tej historii: "Morderstwo w trakcie kilkudniowej terapii grupowej, prowadzonej metodą 'ustawień rodzinnych' Berta Hellingera, oraz śledztwo prowadzone przez młodą prokurator i komisarza policji pozwalają ukazać skomplikowane i nierzadko prowadzące do patologii uzależnienia emocjonalne, z których ludzie nie zdają sobie sprawy".

"Będziemy obserwować, jak ukryte emocje ujawniają się w trakcie terapeutycznych seansów grupowych i jaki mają nieoczekiwany wpływ na rzeczywistość. Ale również wydobywanie się emocji ukrywanych od lat przez prowadzącą śledztwo parę - Agatę Szacką i Sławka Smolara, którzy sympatyzowali ze sobą w trakcie studiów dwadzieścia lat wcześniej, a których drogi się rozeszły po to, żeby los zetknął ich ze sobą w trakcie wspólnej pracy" - zapowiedział reżyser.

W obsadzie "Uwikłania", obok Ostaszewskiej i Bukowskiego, są też m.in.: Danuta Stenka, Andrzej Seweryn, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Pieczyński, Piotr Adamczyk, Krzysztof Stroiński, Krzysztof Globisz i Adam Woronowicz.

d1sn8s4

Autorem zdjęć jest Marcin Koszałka, operator, który pracował wcześniej m.in. na planie "Rewersu" Borysa Lankosza. Producenci "Uwikłania" to Juliusz Machulski i Wojciech Danowski.

** [

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )**

d1sn8s4

** [

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ ]( http://film.wp.pl/co-slychac-u-malej-nel-6025274957063297g )**

** [

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK! ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )**

d1sn8s4

** [

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/te-gwiazdy-w-sama-pore-wziely-sie-za-siebie-6026603049555073g )**

**[

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO ]( http://teleshow.wp.pl/wstydliwa-przeszlosc-kuby-wojewodzkiego-6021644318356609g )**

d1sn8s4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sn8s4