Trwa ładowanie...

Tomasz i Marek Sekielscy wyróżnieni przez magazyn Bloomberg. Jako jedyni Polacy

Po premierze filmu dokumentalnego "Tylko nie mów nikomu" nadal nie milkną echa. Jego twórcy, Tomasz i Marek Sekielscy, właśnie trafili na prestiżową listę Bloomberg 50.

Tomasz i Marek Sekielscy wyróżnieni przez magazyn Bloomberg. Jako jedyni PolacyŹródło: Materiały prasowe
dy18rj4
dy18rj4

Film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu" zrealizowany przez dwóch braci, Tomasza i Marka Sekielskich, obejrzano w serwisie Youtube ponad 23 mln razy. Nic dziwnego, że o filmie piętnującym zachowanie polskich księży było głośno również za granicą.

Zaangażowanie Sekielskich docenili dziennikarze z całego świata piszący dla magazynu Bloomberg, którzy już po raz trzeci ogłosili swoją listę. Pojawiają się na niej nazwiska ludzi działających w różnych obszarach: polityce czy kulturze.

Tomasz i Marek Sekielscy jako jedyni Polacy znaleźli się na tej prestiżowej liście. Na stronie Bloomberg widnieje taki opis realnego działania, do którego przysłużyła się produkcja filmu "Tylko nie mów nikomu":

dy18rj4

"Po realizacji „Tylko nie mów nikomu”, filmu dokumentalnego ujawniającego skalę kryzysu pedofilii w polskim Kościele Katolickim, kraj podwoił kary więzienia dla tych, którzy popełnili przestępstwo seksualne z udziałem dzieci, nawet do 30 lat" – napisali twórcy listy.

Tomasz Sekielski również skomentował to wyróżnienie na Facebooku:

"Wow!!! Wielkie wow!!! Razem z Markiem znaleźliśmy się na prestiżowej liście "The Bloomberg 50. The people who define 2019" za film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu". Jesteśmy pierwszymi Polakami w tym prestiżowym zestawieniu".

Tomasz i Marek Sekielscy znaleźli się na liście obok takich znanych nazwisk jak Rihanna, Greta Thunberg, Kylie Jenner czy Dawid Marcus.

dy18rj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dy18rj4