Trwa ładowanie...
d3yj31i

"Tron 3" - zdjęcia ruszą już jesienią

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Tron 3" - zdjęcia ruszą już jesienią
d3yj31i

Olivia Wilde potwierdziła, że przygotowuje się do powrotu do roli Quorry w filmie "Tron 3". Prace na planie mają ruszyć już jesienią, najprawdopodobniej na początku października.

- Myślę, że wielu ludzi bardzo się cieszy, że robimy ten film - mówi aktorka. - Planowaliśmy to już od ukończenia "Tronu: Dziedzictwa". Zajęło nam to tak dużo czasu, gdyż szukaliśmy dobrej historii. W końcu się udało. Oczywiście, przed rozpoczęciem zdjęć trzeba jeszcze wiele rzeczy zrobić, ale tak - plan jest taki, żeby zacząć w tym roku.

Wygląda na to, że scenariusz jest już gotowy. Prawdopodobnie opowie o tym, jak Quorra radzi sobie w prawdziwym życiu. - Jestem bardzo ciekawa tego, co stanie się z bohaterką w prawdziwym świecie - mówi Wilde. - To interesujący pomysł. Fascynują mnie wszystkie dyskusje na temat sztucznej inteligencji. Myślę, że dziś, gdy rzeczywistość wirtualna staje się czymś na kształt osobistego urządzenia, nadszedł czas, by opowiedzieć tę historię.

d3yj31i

Przypomnijmy, że w filmie zagra też Garrett Hedlund (Sam Flynn). Joseph Kosinski ponownie stanie za kamerą. Obraz kręcony będzie w Vancouver.

"Tron: Dziedzictwo" Josepha Kosinskiego, będący sequlem obrazu "Tron" z 1982 roku, gościł na polskich ekranach na początku 2011 roku.

d3yj31i

Podziel się opinią

Share

d3yj31i

d3yj31i