Trwa ładowanie...

Twórca ''Teda'' poprowadzi oscarową galę

Share
Twórca ''Teda'' poprowadzi oscarową galę
Źródło: ONS.pl
d32eh00

Twórca animowanego serialu *"Głowa rodziny" oraz reżyser filmu "Ted" - Seth MacFarlane - będzie gospodarzem przyszłorocznych Oscarów - poinformowali w poniedziałek producenci transmisji 85. gali wręczenia nagród Akademii.*

MacFarlane otrzymał propozycję zabawiania gości 85. oscarowej ceremonii niedługo po tym jak zaprezentował monolog w "Saturday Night Live". – Z radością ogłaszamy, że Seth MacFarlane będzie prowadził Oscary – oznajmili producenci Craig Zadan i Neil Meron.
– Jego talent sceniczny idealnie pasuje do tego, co chcemy zrobić, by uroczystość była świeża i wesoła.

Twórca "Teda" zastąpi na stanowisku prowadzącego oscarowa galę Billy'ego Crystala, który w bieżącym roku już po raz piąty był gospodarzem ceremonii wręczenia nagród Akademii.

d32eh00

- To naprawdę niesłychany przywilej być poproszonym do prowadzenia oscarowej gali. Pierwsza myśl, która pojawiła się w mojej głowie, kiedy usłyszałem wiadomość, to: zrobię wszystko, co w mojej mocy, by sprostać wysokim standardom wyznaczonym przez moich poprzedników. Od razu sobie jednak pomyślałem: Mam nadzieję, że nie odkryją, że prowadziłem kiedyś show "Charlie Sheen Roast" - powiedział Seth MacFarlane.

Nagrody Akademii Filmowej zostaną wręczone 24 lutego 2013 roku. *"Ted" zagościł w polskich kinach 7 września.*

d32eh00

Podziel się opinią

Share
d32eh00
d32eh00