Trwa ładowanie...
d2xmatb

Twórca "Wroga numer jeden" zagra w "Uncharted"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twórca "Wroga numer jeden" zagra w "Uncharted"
(mat. dystrybutora)
d2xmatb

Mark Boal, scenarzysta i producent "Wroga numer jeden" oraz "The Hurt Locker. W pułapce wojny", zaadaptuje na potrzeby ekranu grę komputerową "Uncharted".

Głównym bohaterem serii "Uncharted" jest Nate Drake, łowca skarbów, który uważa się za potomka słynnego żeglarza i odkrywcy Sir Francisa Drake'a. Żądny przygód mężczyzna wyrusza na poszukiwana mitycznego El Dorado.

W Hollywood już od kilku lat mówi się o adaptacji popularnej przygodówki. Przez jakiś czas z pomysłem wiązano Davida O. Russella i Neila Burgera, obaj jednak wycofali się z przedsięwzięcia. Ostatecznie stanowisko reżysera ma objąć Seth Gordon ("Szefowie wrogowie", "Złodziej tożsamości").

d2xmatb

Przed Boalem, który prywatnie jest wielkim entuzjastą "Uncharted", nad scenariuszem pracowali m.in. Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer ("Sahara"), David Guggenheim oraz Cormac i Marianne Wibberleyowie.

Boal nie będzie miał wiele czasu na domknięcie projektu. Studio chce wystartować ze zdjęciami już na początku przyszłego roku. Ciągle trwają poszukiwania głównego aktora.

d2xmatb

Podziel się opinią

Share

d2xmatb

d2xmatb