Trwa ładowanie...

Ujawniono testament Carrie Fisher. Córka aktorki "Gwiezdnych wojen" odziedziczy fortunę

Wiadomo, ile 25-letnia Billie Lourd odziedziczy po słynnej mamie. Carrie Fisher zmarła niespodziewanie 27 grudnia 2016 r.
Share
Carrie Fisher i Billie Lourd podczas premiery filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", Hollywood, grudzień 2015
Carrie Fisher i Billie Lourd podczas premiery filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", Hollywood, grudzień 2015Źródło: Getty Images
d1o17k2

Billie Lourd, która także jest aktorką, otrzymała w spadku 6,8 mln dol w gotówce. Do tego dochodzą konta bankowe, ubezpieczenie na życie, dzieła sztuki, biżuteria, udziały w różnych spółkach oraz samochód Tesla model S z 2016 r. Całość warta 18 mln dol. Billie będzie miała też prawa do własności intelektualnej po matce. Dotyczy to zysków z książek i praw autorskich.

25-latka znana jest z serialu "Królowe krzyku" oraz "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy", gdzie zagrała razem z matką. W grudniu będzie można ją zobaczyć w filmie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" - ostatniej odsłonie sagi z udziałem Carrie Fisher. Zapowiedziała też udział w kolejnym sezonie "American Horror Story - Cult".

Carrie Fisher, odtwórczyni księżniczki Lei w cyklu "Gwiezdne wojny", zmarła 27 grudnia 2016 r. w szpitalu w Los Angeles, gdzie trafiła kilka dni wcześniej, gdy doznała rozległego ataku serca podczas podróży samolotem z Londynu. Miała 60 lat.

Polska premiera "Star Wars: The Last Jedi" zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

d1o17k2

Zobacz: córka Carrie Fisher idzie w jej ślady:

d1o17k2

Podziel się opinią

Share
d1o17k2
d1o17k2