Trwa ładowanie...
d1hlnpr

Weronika Rosati jako Elizabeth Taylor. Ogromna metamorfoza

Weronika Rosati doczekała się swojej wymarzonej roli. Wcieli się w Elizabeth Taylor w nowym filmie Lecha Majewskiego "Brigitte Bardot cudowna". Pokazała pierwsze zakulisowe zdjęcia. Co za przemiana!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati wcieli się w Elizabeth Taylor
Weronika Rosati wcieli się w Elizabeth Taylor (East News, Fot: East News)
d1hlnpr

Weronika Rosati niedawno przyleciała do Polski. Jak przyznała w jednym z wywiadów, ma dwa domy. Jeden w Warszawie, a drugi w USA. Teraz, kiedy na świecie pojawiła się jej długo wyczekiwana córeczka, jej życie diametralnie się zmieniło. Jednak aktorka nie zamierza próżnować. Czerpie z życia garściami i kontynuuje karierę w kraju.

*ZOBACZ TAKŻE: "Zabiegana mama" Rosati zabrała dziecko do kosmetyczki *

Weronika Rosati nigdy nie ukrywała, że uwielbia Elizabeth Taylor. Legenda amerykańskiego kina fascynowała ją, odkąd pamięta. Mało tego, to właśnie na jej cześć aktorka nazwała swoją córkę. Teraz Rosati spełni swoje największe marzenie. Wcieli się w swoją idolkę.

d1hlnpr

- Mogę w końcu powiedzieć, że spełniło się jedno z moich największych i najbardziej szalonych marzeń, i zagram Elizabeth Taylor!!! Jestem wdzięczna wielkiemu reżyserowi Lechowi Majewskiemu za obsadzenie mnie w filmie "Brigitte Bardot cudowna" w roli mojej idolki - napisała podekscytowana Weronika Rosati na swoim profilu na Instagramie.

Na social mediach aktorki znajdziemy efekty imponującej metamorfozy.

Trzeba przyznać, że za sprawą charakteryzacji i kostiumu, Weronika rzeczywiście do złudzenia przypomina Elizabeth Taylor z kultowego filmu "Kleopatra" z 1963 roku.

Jak wam podoba się aktorka w takiej odsłonie?

d1hlnpr

Podziel się opinią

Share
d1hlnpr
d1hlnpr