Trwa ładowanie...

[wideo] Brytyjski zwiastun ''Kobiety w czerni''

[wideo] Brytyjski zwiastun ''Kobiety w czerni''Źródło: CBS Films
d4m2u5d
d4m2u5d

W sieci zadebiutował brytyjski zwiastun "Kobiety w czerni" z kompletnie odmienionym Danielem Radcliffem w zupełnie nowym i dość zaskakującym emploi.

"Kobieta w czerni" ("The Woman in Black") to ekranizacja powieści Susan Hill, przedstawiająca historię młodego prawnika nazwiskiem Arthur Kipps (Radcliffe). Bohater wyrusza do pewnego małego miasteczka, aby uporządkować dokumenty niedawno zmarłego klienta. Wkrótce Kipps natrafia na ślad ponad stuletniej tajemnicy.

- Ten film nie kosztował dużo, występuje w nim tylko paru aktorów, nie kręciliśmy go latami, ale fabuła jest absolutnie niesamowita - zapowiada Radcliffe. - Nasz reżyser, James Watkins, to nie tylko bardzo utalentowany, ale i odważny człowiek. W filmie jest jedna 15-minutowa scena zupełnie pozbawiona dialogów. Chodzę tylko po domu, ale jest naprawdę strasznie. Sam jeszcze nie widziałem ostatecznego efektu i podejrzewam, że gdybym nie zagrał w tym filmie, nie chciałbym go obejrzeć, bo bardzo łatwo mnie wystraszyć. Tym razem jestem podekscytowany i już nie mogę doczekać się seansu.

Poniżej prezentujemy zwiastun brytyjski, zdradzający nieco więcej szczegółów fabuły niż jego amerykański odpowiednik, o którym informowaliśmy w sierpniu.
Film pojawi się w polskich kinach 17 lutego 2012 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d4m2u5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m2u5d