Trwa ładowanie...

[wideo] Jeszcze jeden zwiastun ''Przygód Tintina"

[wideo] Jeszcze jeden zwiastun ''Przygód Tintina"Źródło: UIP
d9ifbu2
d9ifbu2

Po pokazach prasowych na zachodzie i za oceanem "Przygody Tintina" zbierają dość entuzjastyczne recenzję. Nam jednak, w oczekiwaniu na premierę filmu, pozostaje zachwycać się bardzo efektownymi zwiastunami, z których najnowszy prezentujemy w serwisie film.wp.pl.

Tintin - dziennikarz, detektyw, to jeden z najbardziej znanych bohaterów światowego komiksu. Pierwsze przygody opublikowane zostały w 1929 roku, w dziecięcym dodatku do jednej z belgijskich gazet. Następne 23 tomy ukazywały się na całym świecie w ciągu kolejnych dekad, przynosząc serii niezwykłą popularność, a jego twórcy, Hergé (Georges Remi), status gwiazdy i mistrza wielu pokoleń rysowników. - Hergé miał na moje dzieło ten sam wpływ, co Disney. Dla mnie jest kimś więcej niż rysownikiem komiksów - powiedział niegdyś sam Andy Warhol.

W pierwszym z trzech planowanych filmów autorstwa duetu Spielberg - Jackson, ten nieustraszony reporter, jego niesforny, ale oddany pies Snowy oraz skłonny do bijatyk kapitan Haddock wyruszają, aby odnaleźć od dawna zaginiony statek, który kryje tajemnicę starożytnego skarbu... i klucz do odwiecznej klątwy.

Nowy zwiastun prezentujemy poniżej:

Polska premiera już 4 listopada!

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d9ifbu2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9ifbu2