Trwa ładowanie...
jack white

''Wielki Gatsby'': Jack White wyda złote winyle dla Gatsby'ego

Share
''Wielki Gatsby'': Jack White wyda złote winyle dla Gatsby'ego
d337svs

Z okazji premiery soundtracku do superprodukcji *"Wielki Gatsby", Jack White wyprodukuje w swojej wytwórni Third Man Records limitowaną edycję złotych i platynowych winyli.*

Ekskluzywny pakiet będzie zawierał trzy dodatkowe utwory. Przypomnijmy, że na podstawowej wersji można usłyszeć m.in. White'a wykonującego cover piosenki U2, "Love is Blindness". Winyle będą wykonywane w nowatorskiej technologii, która nada im metaliczny blask. Label Jacka White'a przygotuje także serię limitowanych okładek, które będą utrzymane w stylu art deco. Liczba egzemplarzy jest bardzo ograniczona, wynosi jedynie 100 sztuk. Album będzie można kupić za 160 funtów w oficjalnym salonie sprzedaży Third Man Records w Nashville.

Soundtrack do "Wielkiego Gatsby'ego" powstawał pod okiem Jaya-Z. Na kompilacji znalazły się premierowe utwory m.in. od Lany Del Rey i Florence and The Machine.

Film "Wielki Gatsby" w reżyserii Baza Luhrmanna jest wysokobudżetową ekranizacją prozy Francisa Scotta Fitzgeralda. Rolę główną zagrał Leonardo Di Caprio, w produkcji pojawiają się również m.in. Carey Mulligan i Tobey Macguire.

"Wielki Gatsby" pojawi się w polskich kinach 17 maja, soundtrack trafił do sprzedaży 6 maja.

d337svs

Podziel się opinią

Share
d337svs
d337svs