Trwa ładowanie...
d4b4n6l

"Więzień labiryntu" wróci jesienią przyszłego roku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Więzień labiryntu" wróci jesienią przyszłego roku
d4b4n6l

Tuż po premierze, twórcy filmu "Więzień labiryntu" zapowiedzieli sequel.

Obraz powstał w oparciu o pierwszą część literackiej trylogii science-fiction autorstwa Jamesa Dashnera. Bohaterem książki jest Thomas (Dylan O'Brien) - chłopak, który pewnego dnia budzi się w windzie. Oprócz własnego nazwiska nie pamięta nic. Gdy drzwi windy się otwierają, Thomas wychodzi na Polanę - otwartą przestrzeń otoczoną kamiennymi ścianami. Na Polanie czeka na niego kilkudziesięciu innych chłopców, którzy od około dwóch lat żyją z własnych upraw i próbują wydostać się labiryntem, do którego drzwi otwierają się każdego ranka. Co miesiąc windą dostarczany jest kolejny chłopiec, jednak pewnego dnia pojawia się w niej pierwsza dziewczyna, która przekazuje grupie zaskakującą wiadomość.

Filmowa kontynuacja otrzymała tytuł "The Maze Runner: Scorch Trials". Premierę dzieła wyznaczono na 18 września 2015 roku. Na fotel reżysera ma powrócić Wes Ball, który nakręci dzieło na podstawie scenariusza T.S. Nowlina. Dylan O'Brien ponownie wcieli się w postać Thomasa.

Po pierwszym weekendzie "Więzień labiryntu" zarobił 32,5 miliona dolarów w Stanach Zjednoczonych i kolejne 37,6 milionów na innych rynkach.

d4b4n6l

Podziel się opinią

Share

d4b4n6l

d4b4n6l