Trwa ładowanie...
d1k3tvs

Will Beall i Kurt Johnstad zajmą się Aquamanem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Will Beall i Kurt Johnstad zajmą się Aquamanem
d1k3tvs

Will Beall, scenarzysta "Gangster Squad. Pogromcy mafii" oraz Kurt Johnstad (na zdj.), scenarzysta "300" oraz "300: Początek imperium" napiszą dwa oddzielne scenariusze do filmu o Aquamanie.

W sieci pojawiła się informacja, że wytwórnia Warner Bros. zatrudniła dwóch scenarzystów, którzy równolegle mają pracować nad scenariuszem obrazu opowiadającego o Aquamanie, co prawdopodobnie oznacza, że Aquaman będzie bohaterem samodzielnego filmu.

Scenariusze napiszą Will Beall ("Gangster Squad. Pogromcy mafii", "Zabójcza broń 5") i Kurt Johnstad ("300", "300: Początek imperium"). Później szefowie Warner Bros. podejmą decyzję, który z nich trafi na ekran.

d1k3tvs

Przypomnijmy, że Aquaman posiada umiejętność oddychania pod wodą oraz komunikowania się ze stworzeniami zamieszkującymi morskie głębiny. Postać superbohatera została stworzona na początku lat 40. przez rysownika Paula Norrisa i scenarzystę Morta Weisingera.

Aquaman ma pojawić się w nadchodzącym filmie "Batman v Superman: Dawn of Justice". W superbohatera wcieli się Jason Momoa.

d1k3tvs

Podziel się opinią

Share

d1k3tvs

d1k3tvs