Trwa ładowanie...
d1s0avc

Will Beall i Kurt Johnstad zajmą się Aquamanem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Will Beall i Kurt Johnstad zajmą się Aquamanem
d1s0avc

Will Beall, scenarzysta "Gangster Squad. Pogromcy mafii" oraz Kurt Johnstad (na zdj.), scenarzysta "300" oraz "300: Początek imperium" napiszą dwa oddzielne scenariusze do filmu o Aquamanie.

W sieci pojawiła się informacja, że wytwórnia Warner Bros. zatrudniła dwóch scenarzystów, którzy równolegle mają pracować nad scenariuszem obrazu opowiadającego o Aquamanie, co prawdopodobnie oznacza, że Aquaman będzie bohaterem samodzielnego filmu.

Scenariusze napiszą Will Beall ("Gangster Squad. Pogromcy mafii", "Zabójcza broń 5") i Kurt Johnstad ("300", "300: Początek imperium"). Później szefowie Warner Bros. podejmą decyzję, który z nich trafi na ekran.

Przypomnijmy, że Aquaman posiada umiejętność oddychania pod wodą oraz komunikowania się ze stworzeniami zamieszkującymi morskie głębiny. Postać superbohatera została stworzona na początku lat 40. przez rysownika Paula Norrisa i scenarzystę Morta Weisingera.

Aquaman ma pojawić się w nadchodzącym filmie "Batman v Superman: Dawn of Justice". W superbohatera wcieli się Jason Momoa.

d1s0avc

Podziel się opinią

Share
d1s0avc
d1s0avc