Trwa ładowanie...
d2jw3hk

Winona Ryder: jestem żoną Keanu Reevesa

Aktorka Winona Ryder twierdzi, że jest żoną Keanu Reevesa, ponieważ wzięli prawdziwy ślub na planie filmu „Dracula” w 1992 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Winona i Keanu - wyglądają jak zgodne małżeństwo
Winona i Keanu - wyglądają jak zgodne małżeństwo (Getty Images)
d2jw3hk

Rzeczywiście spotkali się na planie „Draculi” w Rumunii. I jak twierdzi Rider, na planie był prawdziwy ksiądz, który połączył ich węzłem małżeńskim.

- Naprawdę! – mówi aktorka w "Entertainment Weekly". – Przysięgam, że jesteśmy małżeństwem nie tylko filmowym.

Ryder kontynuuje: - Reżyser Francis Ford Coppola zatrudnił prawdziwego księdza. Pojawił się on na planie i zgodnie ze scenariuszem udzielił nam ślubu. Ale skoro ksiądz był prawdziwy, to chyba ślub jest ważny.

Reeves nie był pewien, czy rzeczywiście powiedział w tej scenie „tak”. Ale potem sobie przypomniał: - No tak, rzeczywiście jesteśmy małżeństwem!

d2jw3hk

Potwierdził to reżyser filmu Francis Ford Coppola, któremu zależało, by scena nie była udawana, tylko odbyła się z prawdziwym księdzem, w prawdziwym kościele, przed ołtarzem i była zgodna z obrządkiem prawosławnym panującym w Rumunii. Jego zdaniem para naprawdę może być więc małżeństwem.

Ryder i Reeves zagrają razem w filmie „Destination Wedding”, który na amerykańskie ekrany wejdzie 31 sierpnia. Film opowiada o dwójce outsiderów, który dziwnym zbiegiem okoliczności trafiają na to samo huczne wesele. Podczas imprezy zawiązuje się między nimi nić porozumienia.

d2jw3hk

Podziel się opinią

Share

d2jw3hk

d2jw3hk