Trwa ładowanie...
corey stoll
27-07-2015 03:04

''Wirus'' - drugi sezon w końcu w Polsce

Share
''Wirus'' - drugi sezon w końcu w Polsce
dktzkbu

Z niewielkim poślizgiem w stosunku do USA dociera do Polski drugi sezon serialu "Wirus".

Za oceanem premiera odbyła się już 12 lipca. U nas produkcję będzie można śledzić od 27 lipca.

Seria składa się z 13 odcinków. W pierwszym sezonie bohaterom nie udało się zrealizować celu, który przed sobą postawili. Transformacja została rozpoczęta - Nowy Jork coraz bardziej pogrąża się w śmiertelnej epidemii. Dr Ephraim Goodweather (Corey Stoll)
oraz jego sojusznicy, zrobili wszystko, co mogli, by zadać ostateczny cios najpotężniejszemu z wampirów - Mistrzowi (Robert Maillet)
, lecz ich pełna poświęceń misja zakończyła się porażką. Teraz Ephraim i dr Nora Martinez (Mia Maestro) muszą skupić się na stworzeniu broni biologicznej, która pozwoli im unicestwić szerzące zarazę stworzenia. W tym samym czasie Abraham Setrakian (David Bradley) udaje się na poszukiwanie starożytnej księgi, która pozwoli mu w całości poznać historię tajemniczych istot oraz być może dostarczy informacji jak je pokonać. Cała trójka musi uważnie stawiać kroki, bowiem pałający chęcią zemsty Mistrz nie
cofnie się przed niczym, by zgładzić wciąż krzyżujący mu plany zespół.

Serial "Wirus" oparty jest na bestsellerowej trylogii autorstwa Guillermo del Toro oraz Chucka Hogana o tym samym tytule.

Produkcję można w Polsce śledzić na kanale Fox.

dktzkbu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dktzkbu
dktzkbu