Trwa ładowanie...

Włodarczyk doczekała się roli w filmie. Zapowiada się wielki powrót

Agnieszkę Włodarczyk kojarzymy głównie z seriali takich jak "Plebania" czy "13 posterunek". Fani pamiętają ją głównie z filmu "Sara", który ukazał się w 1997 r. Teraz wraca na duży ekran.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Agnieszka Włodarczyk wraca na ekrany
Agnieszka Włodarczyk wraca na ekranyŹródło: East News, Fot: fot.Jankowski
d2kfxp6

Ostatni raz Agnieszka Włodarczyk pojawiła się na dużym ekranie w 2011 r. w komedii "Kac Wawa". Film nie zebrał najlepszych recenzji. Później aktorka pojawiała się w telewizyjnych show, w międzyczasie próbowała zrobić karierę wokalną oraz działała charytatywnie. Do filmu nie było jej po drodze.

Jak podaje "Fakt", aktorka zaczęła niedawno zdjęcia do filmu sensacyjnego "Diablo", którego akcja oparta jest na prawdziwych wydarzeniach związanych z nielegalnymi wyścigami samochodowymi.

d2kfxp6

- Wcieli się w żonę głównego bohatera. Jest podekscytowana, bo tęskniła za kamerą. Ma nadzieję, że tą rolą przypomni o sobie w świecie filmowym - powiedziała "Faktowi" osoba z otoczenia aktorki.

Premiera "Diablo" przewidziana jest przed końcem 2018 r. Producentem jest Michał Otłowski odpowiedzialny m.in. za "Jezioraka" czy "Pitbull. Ostatni pies".

"Fakt" dowiedział się także, że w produkcji pojawi się m.in. Cezary Pazura, z którym Agnieszka grała w "13 posterunku", "Sarze" czy "E = mc2".

d2kfxp6

- Agnieszka bardzo dobrze się czuje z Czarkiem przed kamerą, więc cieszy się, że znowu się spotykają na planie zdjęciowym - dodaje informator tabloidu.

Czekaliście na kinowy film z Agnieszką Włodarczyk?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2kfxp6

Podziel się opinią

Share
d2kfxp6
d2kfxp6