Trwa ładowanie...

"Wojna o planetę małp: kontynuacja przeboju w nowym zwiastunie [TYLKO U NAS]

Klasyczny cykl science fiction "Planeta małp" doczekał się kilka lat temu spektakularnego wznowienia. Po "Genezie planety małp" i "Ewolucji planety małp", które nie zyskały rozgłosu, na jaki zasługiwały, przyszła pora na kolejną część. ''Wojna o planetę małp'' ma szansę przerwać złą passę, szczególnie, że film zbiera doskonałe recenzje za granicą.

Share
d4jp2g8

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Film, który trafi do amerykańskich kin w połowie lipca (polska premiera 28 lipca) już teraz może się pochwalić bardzo wysoką średnią ocen (95 proc.) w prestiżowym serwisie Rottentomatoes.com. ''Wojna o planetę małp'' jest nazywana m.in. "zachwycającym arcydziełem", "doskonałym zwieńczeniem jednej z najlepszych trylogii science fiction w histori kina" i "wzorowym blockbusterem".

d4jp2g8

Przypomnijmy, że obraz jest kontynuacją "Ewolucji planety małp" z 2014 roku, nawiązującej do kultowego cyklu science fiction, który od 1968 roku doczekał się kilkunastu ekranizacji kinowych i telewizyjnych. Matt Reeves, autor "Ewolucji planety małp", powrócił za kamerę. Scenariusz z Reevesem napisał Mark Bomback.

W obsadzie filmu znaleźli się Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer, Steve Zahn i Amiah Miller.

Polska premiera "Wojny o planetę małp" nastąpi 28 lipca 2017 roku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d4jp2g8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jp2g8