Trwa ładowanie...
angelina jolie
17-05-2013 08:33

Wojownicza bogini Angelina Jolie

Wojownicza bogini Angelina JolieŹródło: AP
d1hrzqn
d1hrzqn

Znana z amerykańskiej wersji serialu "The Nanny" ("Pomoc domowa") Fran Drescher jest pełna podziwu wobec odwagi Angeliny Jolie.

- Myślę, że Angelina Jolie jest wojowniczą boginią. Uważam, że jest wspaniała i podjęła słuszną dla siebie decyzję - oznajmiła Fran Drescher, która sama stoczyła walkę z rakiem. - W takim przypadku nie ma dobrej albo złej decyzji. Jest po prostu decyzja. Podejmujesz ją i nigdy nie oglądasz się wstecz.

Aktorka jest również przekonana, iż działanie Jolie zachęci inne kobiety do przeprowadzenia testów. - Im więcej kobiet zrobi testy, tym lepiej - stwierdziła Drescher. - Gdy zamieniasz ból w cel, to pomaga zamienić bezsens w coś sensownego. Myślę, że Jolie potrzebowała tego ze względu na swoją matkę. To dodało jej siły. Im więcej kobiet będzie mówiło o tym publicznie, tym więcej osób poszerzy swoją wiedzę. A wiedza to siła.

Przypomnijmy, iż Angelina Jolie podjęła decyzję o mastektomii kiedy dowiedziała się, że jest nosicielką genu BRCA1, który znacząco zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi i jajnika. Wcześniej na raka zmarły jej matka i babcia.

d1hrzqn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hrzqn