Trwa ładowanie...
gina carano

''Wonder Woman'': Ścigana Gina Carano ma szansę na rolę główną

Share
''Wonder Woman'': Ścigana Gina Carano ma szansę na rolę główną
Źródło: megafon.pl
d1xt4cv

Gwiazda thrillera "Ścigana", *Gina Carano, ma szansę na rolę Wonder Woman.*

Zawodniczka znana Amerykanom z ringów MMA (mieszanych sztuk walki) zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Stevena Soderbergha "Ścigana" ("Haywire"). Mimo iż została zdubbingowana jej talent aktorski dostrzegli inni producenci. Gina Carano została kolejną kandydatką do roli Wonder Woman.

Przypomnijmy, iż postać ta na kartach kolorowych zeszytów DC Comics pojawiła się po raz pierwszy w 1941 roku za sprawą Williama Moultona Marstona. Wonder Woman szybko stała się popkulturowym symbolem feminizmu i wyzwolenia. To wiecznie młoda amazonka, księżniczka Diana, która miała możliwość przeobrażania się w tytułową Wonder Woman. Siłę dawał jej magiczny pas, bransoletki chroniły przed kulami, a tiara służyła jako tajna broń - zmuszała do mówienia prawdy.

d1xt4cv

Za scenariusz kinowej adaptacji odpowiada David E. Kelley. Jeśli chodzi o reżysera, to głównym kandydatem jest na razie autor "Drive", Nicolas Winding Refn. Jeśli wierzyć producentom z wytwórni Warner Bros., otrzyma on posadę reżysera "Wonder Woman" jak tylko realizowany przez niego remake "Ucieczki Logana" odniesie sukces. Problem jednak w tym, iż Refn najchętniej w roli Wonder Woman widziałby Christinę Hendricks, która pojawiła się w "Drive".


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d1xt4cv

Podziel się opinią

Share
d1xt4cv
d1xt4cv