Trwa ładowanie...
#wszystkogra
03-03-2016 12:13

#WszystkoGra: Zobacz zwiastun!

Share
#WszystkoGra: Zobacz zwiastun!Źródło: East news
dzcqb5r

Produceni kinowego hitu "Jack Strong", Scorpio Studio, sięgnęli po nowy gatunek – musical. Film *"#WszystkoGra", którego premiera zapowiadana jest na 5 maja, to połączenie wysokiej jakości kina rozrywkowego z nowoczesną formą, w której doskonale odnajdzie się zarówno pokolenie Facebooka, jak i starsi widzowie. Zobacz zwiastun produkcji!*

- W tym filmie będzie ogromny rozmach – mówi Kinga Preis, a Antoni Pawlicki porównuje film z największymi zagranicznymi hitami: „Miałem wrażenie, że to plan Chicago czy Mamma Mii!. To będzie nowoczesna forma, coś co możemy skojarzyć z zachodnim, amerykańskim, dynamicznym filmem”. Z kolei Sebastian Fabijański przekonuje, że ten film to solidna nowość. „#WszystkoGra to jest pewna świeżość. Musical to jest dla mnie nowa przestrzeń w polskim kinie, która była do tej pory kompletnie nietknięta. To będzie piękne kino, piękna historia w sposób delikatny i subtelny przyozdobiona estetyką musicalową”.

"#WszystkoGra" to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć? W niezwykłej historii o miłości partnerują im Sebastian Fabijański, Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski. Na ekranie zobaczymy również Karolinę Czarnecką, która zyskała popularność dzięki piosence Hera, Koka, Hasz, LSD oraz Irenę Melcer. Reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

dzcqb5r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzcqb5r
dzcqb5r