WP

Wybieramy najgorsze filmy 2011 roku!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybieramy najgorsze filmy 2011 roku!
(ITI Cinema)
WP

W naszym serwisie ruszyła ankieta, przy pomocy której możecie wskazać najgorsze filmy kończącego się 2011 roku. Która z prezentowanych w naszych kinach produkcji zasłużyła na ten "zaszczytny laur"?

Mijający rok może zapisać się na kartach historii kinematografii jako ten, w którym swoje premiery kinowe miało niezliczenie wiele zdumiewająco kiepskich produkcji. Słabe kino gościło na ekranach tak często, że aby wyłonić ten najgorszy "filmowy twór", będziemy potrzebować pomocy naszych nieocenionych czytelników.

Na stronach Serwisu Filmowego Wirtualnej Polski możecie znaleźć specjalną ankietę, podsumowującą ten, jakże słaby, filmowy rok. Gorąco zachęcamy do oddania swojego głosu - nie pozwólcie, by jakaś inna produkcja zdołała odebrać Waszemu faworytowi tytuł Najgorszej Produkcji 2011 roku.

WP

W chwili obecnej na prowadzenie wysunął się "Weekend" Cezarego Pazury. Bardzo mocno depczą mu po piętach "Jeż Jerzy" oraz "Wyjazd integracyjny", ale amerykańska produkcja "Wyścig z czasem" nie daje za wygraną. Która z nich sięgnie po zwycięstwo? A może będzie to inne "dzieło"? Czy "Listy do M." mają jeszcze szansę? Wszystko zależy od Was!

ZOBACZ TAKŻE:

Magazyn Filmowy Orange

WP

Dołącz do nas na Facebooku!

**[

Podziel się
WP

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Podziel się

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Podziel się
WP

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP