Trwa ładowanie...

Wygraj wyjazd do USA na Sundance Film Festival

SundanceTV, kanał prezentujący niezależne kino festiwalowe i seriale filmowe z najwyższej półki, oraz Warszawski Festiwal Filmowy po raz pierwszy wspólnie zapraszają do udziału
w otwartym konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na największy Festiwal Filmów Niezależnych w USA – Sundance Film Festival 2020.

Wygraj wyjazd do USA na Sundance Film FestivalŹródło: Getty Images
d186vyr
d186vyr

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na dwa pytania zawarte w formularzu konkursowym na stronie Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Konkurs trwa od 13 listopada 2019 od godz. 12:00 do 20 listopada do 23:59.

Po raz pierwszy kanał SundanceTV organizuje otwarty dla wszystkich konkurs, w którym do wygrania jest niezwykle atrakcyjna nagroda - wyjazd na Sundance Film Festival w stanie Utah. Współorganizatorem konkursu jest Warszawski Festiwal Filmowy, którego SundanceTV jest wieloletnim partnerem. Udział WFF świadczy o ogromnym wzajemnym szacunku i współpracy, która łączy dwa festiwale.

Sundance Film Festival jest największym w Stanach Zjednoczonych festiwalem kina niezależnego i odbywa się od 1978 roku w Park City, w USA w stanie Utah. Jego pomysłodawcą i założycielem jest Robert Redford. Co roku prezentowane są tam najciekawsze obrazy należące do tego gatunku. Są to nie tylko filmy fabularne, ale także dokumenty, krótkie metraże, instalacje multimedialne czy performanse. Najbliższa edycja festiwalu odbędzie się w dniach 23 stycznia - 2 lutego 2020 roku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Robert Redford jest także pomysłodawcą powstania dostępnego również w Polsce kanału SundanceTV. Celem stacji jest promowanie, pokazywanie i wspieranie odważnych, niezależnych i kreatywnych produkcji filmowych, które pojawiły się na Sundance Film Festival.

d186vyr

Aby wygrać wyjazd dla dwóch osób na Sundance Film Festiwal, wystarczy odpowiedzieć, na jedno pytanie dotyczące kanału SundanceTV oraz napisać zamykającą się w 280 znakach recenzję wybranego filmu emitowanego podczas 35. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Formularz konkursowy będzie można znaleźć na stronie Warszawskiego Festiwalu Filmowego (link do formularza tutaj), a informacje na jego temat pojawią się również na fanpage’u Festiwalu.

Nagroda główna o wartości 29 000 zł. obejmuje bilety lotnicze w obie strony i transfery na lotnisko dla zwycięzcy i gościa, cztery noclegi w hotelu w lokalnym ośrodku Park City w stanie Utah, minimum trzy bilety na seans filmowy oraz kartę podarunkową American Express o wartości 500 USD na wydatki.

Poza nagrodą główną kanał SundanceTV zapewnia także nagrody pocieszenia – pięć zestawów gadżetów stacji.

d186vyr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d186vyr