Trwa ładowanie...
d2njsc1
Aktualności

Wygraj zestaw DVD niezwykle wzruszających i trzymających w napięciu filmów [KONKURS]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wygraj zestaw DVD niezwykle wzruszających i trzymających w napięciu filmów [KONKURS]
(East news)
d2njsc1

W naszym konkursie do wygrania są filmy *"45 lat" Haigha (Srebrny niedźwiedź dla najlepszej aktorki Charlotte Rampling, również nominowanej do Oscara za tę rolę) oraz "Imigranci" Audiarda (Złota Palma w Cannes, najbardziej prestiżowa nagroda na świecie). Organizatorem konkursu jest SOLOPAN, dystrybutor filmowy. Solopan czyli #emocjewnajlepszymwydaniu.*

Z okazji premiery "EL CLAN" Pabla Trapero, argentyńskiego kandydata do Oscara, zapraszamy do udziały w niezwykłym konkursie. W dniach 3.03 - 10.03 odbędzie się wielkie odliczanie do premiery, nagrodzonego GRAND PRIX na MFF w Wenecji, "EL CLAN". Na stronie fan page'a SOLOPANU oraz filmu EL CLAN znajdziecie instrukcje konkursu. W samo południe pojawi się każdego dnia inny zestaw krótkich pytań. Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach - przy pytaniach otwartych liczymy na Waszą kreatywność!

Oprócz odpowiedzi trzeba polajkować fan page filmu EL CLAN i SOLOPAN, udostępnić ten pierwszy na swojej stronie profilowej i wybranego znajomego (2 udostępnienia) z hasztagiem #elclankonurs.

Codziennie nagrodzimy 2 osoby niezwykłym zestawem dvd, który wzbogaci Waszą filmową kolekcję. Jest o co walczyć.
Fan Page strony Solopan
Fan Page strony El CLAN

d2njsc1

Podziel się opinią

Share

d2njsc1

d2njsc1