Trwa ładowanie...

''Wygrany'': ognista premiera zmysłowo tańczącej Trzebiatowskiej

''Wygrany'': ognista premiera zmysłowo tańczącej TrzebiatowskiejŹródło: Forum Film
d85q3gw
d85q3gw

Dziś zaprezentowany został zmysłowy klip do filmu *Wiesława Saniewskiego pt. „Wygrany”. Jego gwiazdą jest tańcząca ogniste tango Marta Żmuda Trzebiatowska.*

Muzyczną wizytówką filmu i wideoklipu jest „Gente Que Si” – utwór skomponowany przez argentyńskiego muzyka Carlosa Libedinsky’ego, w wersji zremiksowanej przez brytyjskiego DJ'a – Gary’ego B.

„Wygrany” to zrealizowana z rozmachem międzynarodowa koprodukcja, nakręcona we Wrocławiu, Chicago i Baden-Baden.

Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę. Ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu poznaje Kornelię (Marta Żmuda Trzebiatowska), piękną, nieco tajemniczą kobietę, która staje mu się coraz bliższa.

Zobacz jak zmysłowa Marta Żmuda Trzebiatowska zaprezentowała się w ognistym tangu w premierowym teledysku promującym film:

Carlos Libedinsky to argentyński muzyk, kompozytor i tancerz tang argentyńskich. W 2003 roku stworzył projekt Narcotango, który, jak określił sam artysta, był „połączeniem tanga z atmosferą współczesnej muzyki elektronicznej”. Narcotango zapoczątkowało ruch tanga alternatywnego (jednym z najsłynniejszych przedstawicieli tego nurtu jest Gotan Project).

d85q3gw

W ciągu kilku tygodni od wydania albumu „Narcotango”, projekt odniósł niesłychany sukces na całym świecie, czego potwierdzeniem była znakomita sprzedaż płyty „Narcotango 2”, która ukazała się w 2006 roku.

(fot. Forum Film)

Film w kinach od 18 marca!

** [

A MOGLI STOCZYĆ SIĘ NA SAMO DNO ]( http://film.wp.pl/nie-skonczyli-na-dnie-6025275771658881g )**

** [

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

d85q3gw

** [

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM! ]( http://teleshow.wp.pl/kim-kardashian-przekroczyla-kolejna-granice-6021950529430145g )**

** [

GWIAZDY "SŁONECZNEGO PATROLU" DZIŚ. JAK WYGLĄDAJĄ? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )**

d85q3gw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d85q3gw