Trwa ładowanie...

"Wywiad ze Słońcem Narodu" nie ujrzy światła dziennego

Share
"Wywiad ze Słońcem Narodu" nie ujrzy światła dziennego
d48v3rx

Sony nie zamierza w jakiejkolwiek formie opublikować swojego filmu "Wywiad ze Słońcem Narodu".

Studio podało wcześniej, iż rezygnuje z kinowej premiery. Teraz okazuje się, że wywołująca kontrowersje komedia nie ukaże się także na DVD ani nie pojawi się w opcji VOD. - Sony Pictures nie ma żadnych dalszych planów związanych z tym filmem - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Przypomnijmy, że we wtorek hackerzy odpowiedzialni za włamanie na serwery Sony Pictures, zagrozili jeszcze bardziej drastycznymi atakami na kina, które zdecydują się pokazywać "Wywiad ze Słońcem Narodu". W swoim liście przestępcy przywołali nawet ataki na World Trade Center. Chociaż w oficjalnym oświadczeniu urzędnicy Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego USA zapewnili, że badają sprawę, a obecnie nie ma zagrożenia, to właściciele kin obawiali się odpowiedzialności prawnej, gdyby w czasie któregoś z seansów doszło jednak do jakichkolwiek aktów przemocy lub gdyby znaleźli się naśladowcy hackerów.

Podejrzewa się, że za atakiem stoi Korea Północna, choć ta zaprzecza. W "Wywiadzie ze Słońcem Narodu" James Franco i Seth Rogen grają bohaterów, którzy zamierzają zabić Kim Dzong Una.

Producent i reżyser Judd Apatow, gospodarz jednego z najpopularniejszych telewizyjnych show Jimmy Kimmel czy komik Steve Carell wyrazili oburzenie decyzją Sony nazywając ją m.in. haniebną i tchórzliwą.

d48v3rx

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48v3rx
d48v3rx