Trwa ładowanie...

"Wywiad ze Słońcem Narodu" wyląduje w Korei Północnej

"Wywiad ze Słońcem Narodu" wyląduje w Korei Północnej
d1g6hht
d1g6hht

Aktywiści z Korei Południowej planują "zaatakować" komunistycznego sąsiada kopiami filmu "Wywiad ze Słońcem Narodu".

Park Sang-hak, uchodźca z Korei Północnej, zamierza we współpracy z Human Rights Foundation wyprodukować 100 tysięcy kopii komedii z Jamesem Franco i Sethem Rogenem. Filmy z koreańskim tłumaczeniem zostaną zgrane na DVD i pen-drivy, a następnie za pomocą balonów przetransportowane nad terytorium Korei Północnej i tam zrzucone. Akcja planowana jest na koniec stycznia.

Przypomnijmy, że obraz opowiada o gospodarzu i producencie talk show, którzy zostają wplątani w międzynarodowy spisek, mający na celu zabicie Kim Dzong Una.

"Wywiad ze Słońcem Narodu" był w ostatnich tygodniach głównym tematem newsów z Hollywood. W wyniku ataku hackerskiego na serwery wytwórni Sony oraz późniejszej groźby pod adresem kin, które zdecydują się na wyświetlanie filmu - studio zrezygnowało z premiery. Po kilku dniach żywej dyskusji wokół tej decyzji, zapadła kolejna - komedia jest obecnie do obejrzenia za pośrednictwem wielu platform internetowych, w tym YouTube, Google Play i iTunes. Można ją też znaleźć w części amerykańskich kin.

Poza Franco i Rogenem, który również produkcję wyreżyserował, w obsadzie znaleźli się Lizzy Caplan i Randall Park.

d1g6hht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g6hht