Trwa ładowanie...

''X-Men: Przeszłość, która nadejdzie'': Anna Paquin wycięta z ''X-Men''

Share
''X-Men: Przeszłość, która nadejdzie'': Anna Paquin wycięta z ''X-Men''
d2uunjr

Sceny z udziałem *Anna Paquin w filmie "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" ("X-Men: Days of Future Past") zostały usunięte.*

Reżyser dzieła, Bryan Singer, wyjawił, że w trakcie montażu zdecydował wyciąć wszystkie sceny z udziałem Anna Paquin grającej w filmach o mutantach postać Rogue.

- To bardzo dobry materiał, ale mamy go po prostu za dużo i film byłby za długi - wyjaśnia reżyser. - Ostatecznie prawdopodobnie trafi na wydanie DVD.

d2uunjr

Singer dodał również, że aktorka została powiadomiona o wycięciu sekwencji z jej udziałem. - Całkowicie to rozumie. To rozczarowujące, ale ona jest bardzo profesjonalna i rozumie, że takie rzeczy się zdarzają, szczególnie z materiałem, który powstał na początku produkcji - dodaje reżyser.

W obsadzie wciąż jeszcze znaleźli się Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Ian McKellan, Patrick Stewart, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Ellen Page, Omar Sy i Halle Berry. Za reżyserię odpowiada Bryan Singer. W nowej odsłonie serii X-Meni przenoszą się w czasie, by zmienić historyczne wydarzenia dotyczące nie tylko mutantów, ale i ludzi.

Polska premiera filmu "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" planowana jest na 23 maja 2014 roku.

d2uunjr

Podziel się opinią

Share
d2uunjr
d2uunjr