Trwa ładowanie...
d3fgnnl

Z "Agentów T.A.R.C.Z.Y." za kamerę

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Z "Agentów T.A.R.C.Z.Y." za kamerę
d3fgnnl

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun "Trust Me", najnowszego filmu w reżyserii znanego z roli Phila Coulsona ("Agentów T.A.R.C.Z.Y.", "Kapitan Ameryka") Clarka Gregga.

To już drugi reżyserski projekt aktora. Za kamerą stanął po raz pierwszy w 2008 roku, gdy przedstawił widzom komediodramat "Udław się".

W "Trust Me" opowiada historię Howarda Hollowaya, agenta młodocianych gwiazd, który niespecjalnie radzi sobie w branży. Pewnego dnia mężczyzna spotyka na swojej drodze niebywale utalentowaną 13-latkę. Od tej pory bohater robi wszystko, aby wypromować podopieczną, nawet kosztem awantur z jej wiecznie pijanym ojcem oraz rywalizacji z innym, bardziej zaradnym agentem. Wkrótce jednak przekonuje się, że nastoletnia, niewinna dziewczynka do perfekcji opanowała grę pozorów.

d3fgnnl

Gregg nie tylko podjął się reżyserii, ale również wystąpił w głównej roli i napisał scenariusz. U jego boku grają Saxon Sharbino, Amanda Peet, Paul Sparks, Felicity Huffman, Allison Janney, William H. Macy, Molly Shannon i Sam Rockwell.

Zwiastun można obejrzeć poniżej:

Film w maju ma trafić na VOD w Stanach Zjednoczonych. Od czerwca będzie go można oglądać również w kinach.

d3fgnnl

Podziel się opinią

Share

d3fgnnl

d3fgnnl