Trwa ładowanie...

Z auta Haliny Bednarz została miazga. Aktorkę ciągle prześladuje wypadek sprzed lat

- Eksperci, badający później stan pojazdu, nie mogli w to uwierzyć. Ktoś nade mną tam w górze czuwał – wspomina Halina Bednarz. Od przerażającego wypadku życie aktorki diametralnie się zmieniło.

Share
Z auta Haliny Bednarz została miazga. Aktorkę ciągle prześladuje wypadek sprzed lat
Źródło: film polski
d3ii58l

Halina Bednarz, aktorka znana m.in. z polsatowskiego "Samogo życia" czy filmu "Jesteś Bogiem", w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" powróciła do dramatycznych wydarzeń sprzed 25 lat.

Chodzi o wypadek, do którego doszło na trasie z Poznania do Warszawy. Aktorka może mówić o cudzie.

d3ii58l

- Był piękny słoneczny dzień. Na tylnym siedzeniu spała moja 6-letnia córeczka Agnieszka. W pewnym momencie dostrzegłam nadjeżdżającego tira. Nie miałam możliwości manewru. Wiedziałam, że zderzenie jest nieuniknione – opowiada tygodnikowi.

ZOBACZ TEŻ: Chciał hamować, ale wpadł w poślizg. Nagranie z niebezpiecznego wypadku

Z samochodu Bednarz została miazga. Jednak ani aktorce, ani jej 6-letrniej Agnieszce nic się nie stało.

- Choć brzmi to niewiarygodnie, ani przez chwilę nie czułam lęku. Podświadomie byłam pewna, że z kraksy wyjedziemy ocalone. Eksperci, badający później stan pojazdu, nie mogli w to uwierzyć. Sądzę, że doświadczyłam cudu, że ktoś nade mną tam w górze czuwał.

AKPA
Źródło: AKPA

W jednej chwili Bednarz przewartościowała swoje życie. Jak sama dziś mówi, kieruje się Dekalogiem.

d3ii58l

- Zrozumiałam, co ma dla mnie rzeczywistą wartość. Miłość do ludzi, do świata. Przyjaźń. Dobroć – mówi z rozbrajającą szczerością artystka.

Bednarz wycofała się z aktorstwa i całą uwagę poświęciła dziecku. Wróciła na plan dopiero, gdy Agnieszka była nastolatką.

Na dużym ekranie Halinę Bednarz mogliśmy po raz ostatni oglądać trzy lata temu w "Anatomii zła" Jacka Bromskiego. Gra w Teatrze Capitol. Aktorka jest również jedną z bohaterek książki "Optymistki" Marzanny Graff-Oszczepalińskiej.

AKPA
Źródło: AKPA
d3ii58l

Podziel się opinią

Share
d3ii58l
d3ii58l