Trwa ładowanie...

Z "Gry o tron" do nowego "Dnia niepodległości"

Z "Gry o tron" do nowego "Dnia niepodległości"Źródło: mat. dystrybutora
d23c6tj
d23c6tj

Aktor, znany z roli Areo Hotah w serialu HBO "Gra o tron", pojawi się w nadchodzącym obrazie science fiction i wcieli się w postać imieniem Dikembe - absolwenta Oksfordu, syna afrykańskiego watażki.

Wedle wcześniejszych doniesień w sequelu kosmici mają wrócić na Ziemię w chwili, gdy jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Fabuła ma skupić się na nowym pokoleniu bohaterów.

Do swych ról powrócą Bill Pullman, Judd Hirsch oraz Jeff Goldblum. Ponadto na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak Brent Spiner, Vivica A. Fox, Jessie Usher, Liam Hemsworth, Charlotte Gainsbourg, Joey King i Maika Monroe.

Pierwszą wersję scenariusza napisał twórca oryginału, Roland Emmerich we współpracy z Deanem Devlinem. Poprawki nanieśli James A. Woods i Nicolas Wright. W pracach pomagał również James Vanderbilt.

"Dzień niepodległości", który powstał w 1996 roku, zarobił ponad 800 milionów dolarów. Sequel powinien trafić do kin w czerwcu 2016 roku.

DeObia Oparei ostatnio pracował na planie filmu "Little Devil".

d23c6tj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23c6tj