Trwa ładowanie...

Zamachowski zdradzony i wkurzony, czyli asy dochodzeniówki Jakubik i Czop na tropie!

Zamachowski zdradzony i wkurzony, czyli asy dochodzeniówki Jakubik i Czop na tropie!Źródło: Kino Świat
d2zobul
d2zobul

4 kwietnia na ekranach zagości „Kochanie, chyba cię zabiłem” – komedia sensacyjna o zbrodni z przypadku i śledztwie wbrew wszelkim procedurom. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami głównych bohaterów nowego filmu producentów przebojowych „Ślubów panieńskich". Brawurowo zagrali ich *Zbigniew Zamachowski, odkrywający przed widzami nowe, zabójczo zabawne wcielenie oraz gwiazdy „Drogówki” i „Jacka Stronga” – Arkadiusz Jakubik i Ireneusz Czop, jako duet policyjnych asów na tropie. Poza nimi o dobrą zabawę w kinach zadbają m.in. Iza Kuna, Marcin Korcz, Anna Karczmarczyk, Roma Gąsiorowska i Leszek Lichota.*

Śledczy Wierzbowski– samozwańczy twardziel bezwzględnie hołdujący prawu i sile magnum. Zadeklarowany naśladowca metod Brudnego Harry’ego. Temperament i nieprzewidywalność Wierzbowskiego doprowadziły do załamania nerwowego trzech kolejnych partnerów, a szefów komisariatu nie raz wiodły do skrajnego stadium szewskiej pasji. Nigdy nie rozstaje się z bronią; w kinie, na zakupach, pod prysznicem. Nigdy!

Funkcjonariusz Graś – specjalista od... papierkowej roboty. Typ gliniarza, który najlepiej czuje się za własnym biurkiem. Po pracy lubi spędzać czas w towarzystwie mamy, delektować się ulubioną herbatą z hibiskusa i słuchać hitów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Chorobliwie przesądny. Z rzadka spotkacie go na serwisach randkowych, gdzie pod pseudonimem „FunkyKojak997” szuka miłości swego życia (koniecznie spod znaku Wodnika). Na komisariacie Graś zasłynął jako rekordzista gry w „węża” na komórce i trzykrotny zwycięzca konkursu jedzenia pączków na czas.

Jan – wiedzie poukładane życie u boku wziętej fotograf. Mieszkają w willi na peryferiach, uroczym gniazdku wypełnionym kolekcją zwierzęcych poroży. Spełniając wszelkie zachcianki małżonki, Jan nie dostrzega, że sam dorobił się rogów. Moment, kiedy złapie żonę na (bardzo) gorącym uczynku, stanie się to początkiem serii gwałtownych wydarzeń, które postawią jego uporządkowane życie na głowie i zapewnią mu pierwsze miejsce na liście poszukiwanych.

Śledczy Wierzbowski (Ireneusz Czop) – samozwańczy twardziel i naśladowca Brudnego Harry’ego, doprowadza do załamania nerwowego kolejnego partnera, do reszty wyczerpując cierpliwość szefa. Zmęczony wybrykami Wierzbowskiego przełożony skazuje go na towarzystwo chorobliwie przesądnego funkcjonariusza Grasia (Arkadiusz Jakubik). Niekonwencjonalny duet, któremu nikt nie wróży powodzenia, szybko staje przed największym wyzwaniem w karierze. Wszystko za sprawą Jana (Zbigniew Zamachowski) – który pechowo zastrzelił niewierną żonę (Iza Kuna) i jej kochanka (Leszek Lichota). Nieustępliwi policjanci ruszają tropem zabójcy, a lista ofiar kilera z przypadku niespodziewanie zaczyna się wydłużać…

Zwiastun filmu:

*KOCHANIE, CHYBA CIĘ ZABIŁEM w kinach od 4 kwietnia 2014*

d2zobul
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zobul