Trwa ładowanie...
dpmams3

Zejście 2

Najnowsze informacje
3.0
(63 głosy)
Oceń:
4
dpmams3

Jako jedyna z szóstki dziewczyn ocalała z masakry Sarah trafia do szpitala. W wyniku przebytej traumy kompletnie nie pamięta co się stało i nie jest w stanie wytłumaczyć policji skąd wzięła się krew przyjaciółki na jej ubraniu.

Zdezorientowana i nieświadoma czyhającego pod ziemią niebezpieczeństwa, zgadza się powrócić wraz z ekipą ratunkową do jaskini.

Druga część jednego z najbardziej przerażających filmów ostatnich lat. Wielbiciele horroru nie będą zawiedzeni, film zachował wszystko, co najlepsze z pierwszej części, choć jest jeszcze bardziej brutalny i krwawy. Uznawany za wyjątkowo wstrząsający horror dekady, pełen elementów gore i szokujących zdarzeń, które usatysfakcjonują wszystkich fanów gatunku.

Ponowne zejście do kompleksu mrocznych jaskiń to konfrontacja z własnymi lękami na dwóch poziomach. Z jednej, oczywistej strony - Sarah staje oko w oko z morderczymi bestiami, przed którymi wcześniej udało się jej uciec. Z drugiej, mierzy się z własną naturą. Ucieczkę na powierzchnię okupiła zemstą na przyjaciółce, która sypiała z jej mężem. Zostawiła ją tam, ranną, na pastwę zdziczałych stworów. Czy Juno wciąż gdzieś tam jest? Powracająca z wolna pamięć rozkręca akcję. Im bardziej świadoma staje się Sarah, tym więcej się dzieje, atmosfera się zagęszcza.

Zejście 2
Tytuł oryginalny

Descent: Part 2, The

Gatunek

przygodowy, horror, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2009

Data światowej premiery

13.08.2010

Obsada

Podziel się opinią

4

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpmams3
dpmams3
dpmams3