Trwa ładowanie...
impostor

Zło czai się bliżej, niż myślisz! "Impostor” – jeden z najlepszych horrorów tego roku

Horror, który wbił w fotele widzów tegorocznego festiwalu Sundance i został porównany do zeszłorocznego hitu "Dziedzictwo. Hereditary”. "Impostor” w kinach już 5 kwietnia!

Share
Zło czai się bliżej, niż myślisz! "Impostor” – jeden z najlepszych horrorów tego roku
Źródło: Materiały prasowe
d2ovqk2

"Przerażająca jazda bez trzymanki” (Variety), "jeden z najlepszych horrorów 2019 roku” (Slashfilm), "straszy w najlepszy stylu” (Guardian), "nowe Hereditary” (IndieWire) – to tylko kilka fragmentów z pełnych zachwytów recenzji amerykańskich krytyków!

Zobacz wideo:

Rewelacyjny debiut Lee Cronina już teraz nazywany jest najstraszniejszym filmem 2019 roku i porównywany do takich arcydzieł horroru, jak "Omen” czy "Lśnienie” oraz do głośnego "Babadooka”. Nowość od amerykańskiego studia A24 w kinach od 5 kwietnia.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Sarah, chcąc uciec przed przeszłością, przeprowadza się ze swoim synkiem Chrisem do domu na wsi i ma nadzieję, że tu uda im się rozpocząć nowe życie. Pewnej nocy Chris znika w lesie, a gdy się odnajduje, nie jest do końca sobą. Z dnia na dzień jego zachowanie staje się coraz bardziej dziwne, a Sarah zaczyna podejrzewać, że chłopiec, który wrócił do domu, może wcale nie być jej synem…

d2ovqk2

Podziel się opinią

Share
d2ovqk2
d2ovqk2