Trwa ładowanie...
d308pgq

Zmarł były dziecięcy aktor. Jon Paul Steuer zasłynął rolą w "Star Treku"

Jon zyskał popularność grając Alexandra Rozhenko w kultowym serialu "Star Trek: Następne pokolenie". Później zawodowo związał się z muzyką. Zmarł w wieku zaledwie 33 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jon Paul Steuer
Jon Paul Steuer (Instagram.com)
d308pgq

Po roli w produkcji science fiction wystąpił też serialach "Cudowne latach" i "Grace w opałach". Jednak jeszcze jako nastolatek zdecydował się rzucić aktorstwo i poświęcić karierze muzycznej. Jon był wokalistą punkowej grupy P.R.O.B.L.E.M.S., która jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych. Jego koledzy z zespołu nie kryją żalu po wielkiej stracie.

Materiały prasowe

- Z ciężkimi sercami i smutnymi głowami ogłaszamy odejście naszego drogiego przyjaciela i piosenkarza Jonny'ego Jewelsa, AKA Jona Paula Steuera. Dodanie Jonny'ego do naszej dysfunkcyjnej rodziny muzycznej było jednym z najlepszych wyborów, jaki kiedykolwiek podjęliśmy. Przyniósł nam bardzo potrzebne poczucie zabawy i beztroskie podejście do wszystkiego, co zrobiliśmy. Straciliśmy wokalistę, ale też przyjaciela. Spoczywaj w pokoju Jonny. Kochamy cię - napisali muzycy.

d308pgq

Były dziecięcy aktor zmarł 1 stycznia w Nowym Jorku, gdzie prowadził wegańską restaurację. Na razie nie jest znana przyczyna śmierci.

Zobacz też: Anton Yelchin nie żyje

d308pgq

Podziel się opinią

Share

d308pgq

d308pgq