Trwa ładowanie...

Znani artyści ambasadorami "Różańca Do Granic". Będą się modlić

Jak podaje Fronda, popularni aktorzy, piosenkarze, dziennikarze i inne osobistości świata mediów i kultury zostali ambasadorami akcji "Różaniec Do Granic". 7 października będą modlić się wspólnie z innymi uczestnikami.

Znani artyści ambasadorami "Różańca Do Granic". Będą się modlićŹródło: Youtube.com
dpsdkpi
dpsdkpi

- Chcemy zachęcić wszystkich ludzi, by podjęli większy wysiłek modlitewny - mówią organizatorzy akcji "Różaniec Do Granic". Mają nadzieję, że 7 października milion osób, nawiązując do 100. rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie, odmówi różaniec wzdłuż granic Polski - od Bałtyku do Tatr. Więcej na ten temat tutaj

Ambasadorami "Różańca Do Granic" zostali: Cezary Pazura, Jerzy Zelnik, Dominika Figurska, Ewa Ziętek, Dariusz Kowalski i Marcin Mroczek, Przemysław Babiarz, Katarzyna Olubińska, Krzysztof Ziemiec, Antek Smykiewicz, Wojciech Modest Amaro i o. Benedykt Pączka.

Wszyscy oni pojawili się w przygotowanych spotach radiowych i telewizyjnych, w których mówią, czym dla każdego z nich jest różaniec a także zdradzają, w jakiej intencji będą modlić z innymi uczestnikami "Różańca Do Granic" w sobotę, 7 października.

dpsdkpi

Cezary Pazura deklaruje, że podczas akcji "Różaniec Do Granic" będzie modlił się o miłość. Wyjaśnia też, że popiera tę inicjatywę, bo jest szlachetna w swoich założeniach.

"Jako ludzie często zapominamy, dlaczego i po co tu jesteśmy. Wydatkujemy czas i energię na mało ważne sprawy, a ten rodzaj energii, który płynie z różańca, jest konieczny każdemu człowiekowi. Różaniec w swojej istocie łączy nas z Bogiem, ale też wyznacza granice naszego postępowania, a "Różaniec Do Granic" odbędzie się właśnie na granicach. To nie przypadek'' – mówi Pazura.

Brat Benedykt Pączka zaprasza wspólnej modlitwy o zbawienie:

"Wspieram tę akcję, aby przypomnieć Polakom, że prawdziwe życie człowieka nie jest tutaj na ziemi, a często demon nas oszukuje, warto przypomnieć, że ono zaczyna się dopiero po śmierci. Dlatego w tym dniu modlimy się o życie wieczne. "Różaniec Do Granic" pomoże nam odnaleźć sferę ducha, która jest najważniejszą częścią człowieka'' – powiedział zakonnik.

dpsdkpi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpsdkpi