Trwa ładowanie...
d7j1vgg

Zobacz, jaką bronią będzie się posługiwał młody Han Solo [FOTO]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz, jaką bronią będzie się posługiwał młody Han Solo [FOTO]
(Lucasfilm)
d7j1vgg

Spin-off o przygodach Hana Solo ma już ustaloną datę premiery, ale poza kilkoma nazwiskami producentów i reżyserów związanych z tym projektem, o samym filmie nie wiemy praktycznie nic. Aby podsycić apetyt fanów jeden z twórców opublikował fotkę kultowego rekwizytu, który odegra ważną rolę w nadchodzącym spin-offie.

Can't wait to get "shooting"!#MayThe4thBeWithYou pic.twitter.com/HlteYut6m0

— Chris Miller (@chrizmillr) May 4, 2016

d7j1vgg

Chriss Miller, jeden z reżyserów filmu, opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie lekko zmodyfikowanego DL-44 - ulubionej broni Hana Solo, którą pilot „Sokoła Millenium” posługiwał się w trylogii „Gwiezdne wojny” z lat 1977-1983.

Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo, kto wcieli się w postać właściciela pistoletu. Jakiś czas temu mówiło się, że największe szanse na rolę młodego Hana Solo (film będzie prequelem trylogii) mają: Taron Egerton ("Kingsman: Tajne służby"), Alden Ehrenreich ("Ave, Cezar"), Jack O'Connell ("Niezłomny"), Blake Jenner ("Everybody Wants Some") oraz Jack Reynor ("Transformers 4: Wiek zagłady").

Film o przygodach młodego Hana Solo ma trafić do kin 25 maja 2018 roku i powstanie dzięki staraniom Lawrence'a Kasdana, Jasona McGatlina (producenci wykonawczy) oraz Chrisa Millera i Phila Lorda, którzy zajmą się reżyserią.

Przypomnijmy, że w grudniu 2017 roku zadebiutuje pierwszy spin-off w uniwersum Star Wars, zatytułowany „Łotr Jeden: Gwiezdne wojny – historie”, umiejscowiony fabularnie przed wydarzeniami z czwartego epizodu. Zaś rok później odbędzie się premiera kontynuacji „Przebudzenia Mocy”, czyli „Star Wars: Episode VIII”.

d7j1vgg

Podziel się opinią

Share

d7j1vgg

d7j1vgg