Trwa ładowanie...
d1vpnp5

Zobacz polski zwistun "The Duff (ta brzydka i gruba)"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zobacz polski zwistun "The Duff (ta brzydka i gruba)"
(East news)
d1vpnp5

Czy poznaliście już słowo DUFF? Nowa szkolna etykietka robi furorę w amerykańskich szkołach. Zobacz polski zwiastun komedii *"The Duff [#ta brzydka i gruba]", która już 17 kwietnia wejdzie do polskich kin.*

Ekranizacja powieści amerykańskiej nastolatki, która stała się światowym bestsellerem. Niełatwo jest być nastolatką, zwłaszcza jeśli dowiadujesz się, że twoje najlepsze przyjaciółki kumplują się z tobą dlatego, żeby na twoim tle zawsze wypadać lepiej.

Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też…the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli # tą brzydką i grubą. Jej „przyjaciółki” potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesley’a postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością.

d1vpnp5

Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do tego atrakcyjną Bianką, będzie musiała zejść na samo dno youtubowego upokorzenia i facebookowego niebytu oraz przełknąć gorzkie rozczarowanie po ulokowaniu uczuć w niewłaściwym adresacie.

Cała nadzieja w tym, że niezależnie od tego, jak wyglądasz, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Twoim DUFF.

d1vpnp5

Podziel się opinią

Share

d1vpnp5

d1vpnp5