Trwa ładowanie...
dvkvo4h

''Zootopia'': Zobacz nowych bohaterów Disneya

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Zootopia'': Zobacz nowych bohaterów Disneya
(mat. dystrybutora)
dvkvo4h

W sieci pojawiła się fotografia przedstawiająca bohaterów nowej animacji Disneya - "Zootopia", którą wyreżyserują Byron Howard i Rich Moore.

Przypomnijmy, że film będzie animowaną komedią, opowiadającą o świecie zamieszkałym przez zwierzęta. Człowieka nigdy w tej krainie nie było. Głównym bohaterem historii jest Nick Wilde (głosu użyczy mu Jason Bateman) - lis oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Desperat postanawia uciec przed niezasłużoną karą, ale na jego trop wpada detektyw Judy Hopps (głos Ginnifer Goodwin) - sprytna króliczka. Wkrótce sama stanie się celem złoczyńców, którzy wrobili Wilde'a. Ścigany i ścigająca będą musieli sprzymierzyć siły, by razem stawić czoła wspólnemu prześladowcy.

Grafika, którą można obejrzeć poniżej, przedstawia sylwetki bohaterów w ruchu, ale bez żadnego konkretnego tła. A przypomnijmy, że będzie ono bardzo ciekawe.

Akcja animacji rozgrywa się w Mieście Zwierząt, gdzie można znaleźć m.in. Plac Sahary (Sahara Square), Dzielnicę Lasów Tropikalnych (Rainforest District) czy Dzielnicę Norek (Burrow Burrough), zamieszkaną przez miliony króliczków i często określaną mianem "najbardziej uroczej części metropolii".

Światowa premiera filmu "Zootopia" zapowiedziana została na 4 marca 2016 roku.

dvkvo4h

Podziel się opinią

Share
dvkvo4h
dvkvo4h