Trwa ładowanie...
d2njsc1

''Zootopia/Zwierzogród'': Zobacz plakat

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Zootopia/Zwierzogród'': Zobacz plakat
(mat. dystrybutora)
d2njsc1

W sieci pojawił się plakat filmu "Zooptopia". Przedstawiono również kompozytora.

Film jest animowaną komedią, opowiadającą o świecie zamieszkałym przez zwierzęta. Człowieka nigdy w tej krainie nie było. Głównym bohaterem historii jest Nick Wilde (głosu użyczy mu Jason Bateman) - lis oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Desperat postanawia uciec przed niezasłużoną karą, ale na jego trop wpada detektyw Judy Hopps (głos Ginnifer Goodwin) - sprytna królica. Wkrótce sama stanie się celem złoczyńców, którzy wrobili Wilde'a. Ścigany i ścigająca będą musieli sprzymierzyć siły, by razem stawić czoła wspólnemu prześladowcy.

Plakat przedstawiający głównych bohaterów można zobaczyć tutaj.

d2njsc1

Za muzykę odpowiadać będzie Michael Giacchino, dla którego będzie to pierwsza współpraca z Disneyem. - Potrzebowaliśmy kogoś, kto połączy egzotykę i siłę, ale i zapewni kameralny, pełen emocji klimat - skomentował wybór muzyka jeden z reżyserów, Byron Howard.

W obsadzie znaleźli się także Tommy Chong, Nate Torrence, Jenny Slate, Alan Tudyk, Raymond Persi, Bonny Hunt, Don Lake, Shakira, Idris Elba, Octavia Spencer i J.K. Simmons.

Akcja animacji rozgrywa się w Mieście Zwierząt, gdzie można znaleźć m.in. Plac Sahary (Sahara Square), Dzielnicę Lasów Tropikalnych (Rainforest District) czy Dzielnicę Norek (Burrow Burrough), zamieszkaną przez miliony królików i często określaną mianem "najbardziej uroczej części metropolii".

Reżyserami są Byron Howard i Rich Moore, a także Jared Bush, który odpowiada też za scenariusz.

Światowa premiera filmu "Zootopia" zapowiedziana została na 4 marca 2016 roku.

Michael Giacchino znany jest z pracy przy produkcjach "Rarauj", "Jurassic World" czy serialu "Lost - zagubieni".

d2njsc1

Podziel się opinią

Share

d2njsc1

d2njsc1