Trwa ładowanie...

13-letnia córka Willa Smitha w łóżku z dorosłym mężczyzną!

Share
13-letnia córka Willa Smitha w łóżku z dorosłym mężczyzną!
Źródło: AFP
d2iibr2

Willow Smith, 13-letnia córka popularnego Willa Smitha, która coraz szybciej zaczyna stawiać kroki w amerykańskim show-biznesie, wywołała medialną burzę w Stanach Zjednoczonych, gdy w internecie pojawiły się jej zdjęcia z siedem lat starszym mężczyzną.

Znany z serialu "Hannah Montana" Moises Arias zamieścił na swoim profilu w serwisie Instagram fotografie, na których pozuje wraz z młodziutką aktorką. Na budzących kontrowersje zdjęciach Arias pozuje bez koszulki - nastoletnia Smith leży na łóżku u jego stóp. Chociaż prezentowane kadry nie epatują seksualną dosłownością, wielu internautów doszukało się erotycznego podtekstu i ostro skrytykowało 20-latka.

(fot. Instagram)

d2iibr2

Moises Arias zareagował bardzo szybko - w ciągu kilkudziesięciu minut od pojawienia się pierwszych negatywnych komentarzy usunął zdjęcia, których autorem jest wspólny znajomy jego i Willow Smith. Zostały one wykonane podczas popularnego festiwalu Coachella, na który zarówno Willow, jak i jej 15-letni brat Jaden udali się bez opieki dorosłych.

Rodzice dziewczynki - Will i Jada Pinkett Smithowie - na razie odmówili komentarza w tej sprawie, jednak źródła zbliżone do rodziny twierdzą, że nie widzą oni nic złego w zachowaniu ich dzieci. Wierzą, że są wystarczająco dorosłe, by podejmować własne decyzje, o ile nie przekraczają one ustalonych granic przyzwoitości. Dyskusyjne zdjęcie uważają za przejaw sztuki.

Willow Smith na ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 2007 roku u boku swojego ojca w filmie "Jestem legendą". Później nagrała kilka singli wydanych z pomocą rodziców, wystąpiła w kilku odcinkach serialu "True Jackson, VP", a także użyczyła swojego głosu w filmach "Madagaskar 2" oraz "Madagwiazdka".

W ubiegłym roku 13-latka została obsadzona w tytułowej roli w filmie "Annie", jednak wkrótce wycofała się z projektu, tłumacząc, że potrzebuje odpoczynku po pracy na planie filmowym i sukcesie singla "Whip My Hair".

d2iibr2

Podziel się opinią

Share
d2iibr2
d2iibr2