Trwa ładowanie...
d2pflwd

28-letnia następczyni Angeliny Jolie pręży ciało. Vikander i Fassbender przyłapani przez paparazzi [FOTO]

Zwykle Alicia Vikander i Michael Fassbender unikają obiektywów jak ognia, zawodowo mylą tropy i gubią śledzących ich paparazzi. Jednak tym razem najseksowniejsza para Hollywood odpuściła, pozwalając fotoreporterom podpełznąć jak najbliżej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alicia Vikander podczas chwili wytchnienia na Ibizie
Alicia Vikander podczas chwili wytchnienia na Ibizie (East News)
d2pflwd

28-letnia zdobywczyni Oscara i następczyni Angeliny Jolie oraz 40-letni gwiazdor "X-Menów" zostali sfotografowani podczas chwili relaksu na Ibizie. Para wykorzystuje każdą nadążającą się okazję, aby pobyć razem. Wszystko przez ich napięte grafiki.

Fassbendera mogliśmy ostatnio oglądać m.in. w "Obcy Przymierze" oraz ekranizacji gry "Assassin's Creed". Z kolei Vikander zakończyła niedawno pracę na planie nowej wersji "Tom Raidera", gdzie zastąpiła Angelinę Jolie. Na zdjęciach wyraźnie widać, że role wymagały od nich solidnego przygotowania i ciężkiej harówy na siłowni – oboje prezentują się fantastycznie.

Alicia Vikander i Michael Fassbender poznali się na imprezie podczas Festiwalu filmowego w Toronto. Aktorka, która jest też tancerką, zdradziła, że Michael nie potrafił tańczyć, co zupełnie nie przeszkodziło, aby między nimi zaczęła buzować chemia.

Uczucie wybuchło na planie dramatu "Światło między oceanami". Pod koniec zeszłego roku pojawiła się plotka, że po 9 miesiącach znajomości para przechodzi kryzys. Jednak patrząc na ich najnowsze zdjęcia, raczej nie ma się już czym martwić.

   Getty Images
(Getty Images)

Alicia Vikander jako Lara Croft w nowym "Tomb Raiderze":

d2pflwd

Podziel się opinią

Share
d2pflwd
d2pflwd