Trwa ładowanie...
d20zrlo

Adam Sandler łapał Claire Foy za kolano. Internauci oburzeni

Adam Sandler znalazł się w ogniu krytyki po tym, jak podczas programu telewizyjnego łapał Claire Foy za kolano.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adam Sandler
Adam Sandler (Getty Images)
d20zrlo

Adam Sandler pojawił się w programie "The Graham Norton Show" u boku Claire Foy, Cary Delevingne i Emmy Thompson. W pewnym momencie podczas swojej wypowiedzi aktor złapał za kolano siedzącą obok Claire Foy. Gest ten wywołał fale negatywnych komentarzy w internecie.

- Adam Sandler nie zdaje sobie sprawy jak niekomfortowo poczuły się Claire Foy i Emma Thompson - napisała Michelle Marsh na swoim Twitterze.

Adam Sandler odpowiedział, że gest wykonany w kierunku aktorki był "przyjacielski". Aktor wcześniej wykonywał podobny ruch. W czasie nagrania innego amerykańskiego talk-show poklepał po kolanie Dustina Hoffmana.

d20zrlo

Tymczasem sama zainteresowana nie poczuła się dotknięta.* - Nie wydaje się żeby gest Adama miał jakiekolwiek negatywne znaczenie* - napisał rzecznik aktorki. *- Claire Foy w żaden sposób nie poczuła się urażona. *

Claire Foy występuje w serialu "The Crown", czyli odcinkowej biografii królowej Elżbiety II. Adam Sandler zagrał ostatnio w filmie "Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane)".

#dziejesiewkulturze: słynny aktor w biografii wiceprezydenta jest nie do poznania:

d20zrlo

Podziel się opinią

Share
d20zrlo
d20zrlo