Trwa ładowanie...
wkręceni
16-03-2016 16:16

Adamczyk pokonał Bruce'a Willisa! "Wkręceni" filmowym hitem tygodnia

Adamczyk pokonał Bruce'a Willisa! "Wkręceni" filmowym hitem tygodniaŹródło: getty
d3g99gh
d3g99gh

*"Wkręceni" udowodnili, że widzowie kochają polskie kino. Film w zeszłym tygodniu obejrzało 2,38 mln osób i był on czwartą najbardziej oglądanych pozycji tygodnia w grupie komercyjnej. Kinowy hit z Piotrem Adamczykiem i Pawłem Domagałą śledziło więcej widzów niż film z Brucem Willisem.*

Komedia „Wkręceni”, która była hitem w kinach (882 tys. widzów), w ubiegłym tygodniu zapewniła również telewizyjny sukces stacji TVN. Film, który po raz pierwszy był nadawany w telewizji otwartej (niepłatnej), był najbardziej oglądaną pozycją w piątkowy wieczór 11 marca. Miał nawet większą widownię niż finałowy odcinek głośnego serialu BBC „Poldark: Wichry losu”, który nadało TVP1.

Film z Piotrem Adamczykiem i Pawłem Domagałą był również najlepiej oglądanym filmem całego tygodnia. „Wkręconych” zobaczyło na antenie aż 2,38 mln widzów, w tym 1,41 mln w grupie komercyjnej 16-49. W tej grupie była to czwarta, najbardziej oglądana pozycja całego tygodnia, lepsze okazało się tylko „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe” i „Masterchief Junior”. Wkręceni byli bardziej oglądani niż „Taniec z gwiazdami” i „Fakty”, a nawet pokonała kultowego „Kilera”, czy filmowy hit z Brucem Willisem „Szklana pułapka 5”.

d3g99gh

Wkręceni to komedia pomyłek w reżyserii Piotra Wereśniaka, w której zagrali m.in. Piotr Adamczyk, Paweł Domagała, Bartosz Opania, Kamila Baar, Dominika Kluźniak i Krzysztof Stelmaszyk.

d3g99gh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g99gh