Trwa ładowanie...

Akademia "Dzieciak Rządzi" rusza w Polskę. Kiedy i gdzie?

W kilku miastach Polski odbędą się eventy filmowe związane z animacją „Dzieciak rządzi”. Dzięki niemu będziemy mogli nie tylko świetnie się bawić. Akademia Dzieciak Rządzi rusza w Polskę, aby zapewnić dzieciom i rodzicom twórczą, ciekawą i fajną rzeczywistość.

Akademia "Dzieciak Rządzi" rusza w Polskę. Kiedy i gdzie?Źródło: Materiały prasowe
d4n3sc8
d4n3sc8

Zarówno dzieci, jak i rodzice mogą sobie wyobrazić co czuje siedmioletni Tim, któremu pojawia się młodszy braciszek. To proste. Ale co czuje, kiedy zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen mały braciszek jest zagrożeniem nie tylko dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu? Co się stanie kiedy Tim odkryje tajemniczy spisek, który może zmienić równowagę sił na świecie i przekona się, że kluczem do tajemnicy jest nie kto inny tylko jego młodszy brat? To są już trudniejsze pytania. Odpowiedzi, dzieci i rodzice znajdą w kinie oraz podczas eventów filmowych. Akademia Dzieciak Rządzi, będzie także powiązana z biznesem, logiką, matematyką i WIELKĄ ZABAWĄ.

  • W Płocku będziemy w sobotę 27 maja od godz. 12.00 do godz. 18.00 w CH Atrium Mosty.
  • W Tarnowie będziemy w sobotę 3 czerwca od godz.12.00 do godz. 18.00 w Galerii Tarnovia.

Nie od dziś wiadomo, że aby wychować dzieci, które w życiu odniosą sukces trzeba już od wczesnego dzieciństwa zaszczepić w nich poczucie wartości oraz chęć nieustającego rozwoju. Determinację w dążeniu do rozwiązywania przeróżnych problemów. Dlatego nasi animatorzy przygotowali dla wszystkich odwiedzających event wyjątkowe atrakcje, także zagadki logiczne w formie klocków, obrazków, łamigłówek. Swój umysł dzieci i dorośli będą mogli ćwiczyć wśród twórczych zestawów, wielkiego toru logicznego oraz nietypowych modeli figur.

Czy wiesz co, to biznes na srebrnych jajkach? Jak powiększyć pieniądze? Czy jesteś w stanie znaleźć złoto w określonym czasie? A może doświadczyłeś iluzji optycznych, a nie wiesz jak je zrozumieć i wyjaśnić?
Zapraszamy do niezwykle twórczej, inspirującej i nietuzinkowej Akademii Dzieciak Rządzi, pełnej zadań i zabaw przygotowanych specjalnie na tę okazję. Jak widać dzieci i rodzice, którzy zdecydują się przyjść na ten event będą świetnie się bawić.

Dzieciak rządzi Materiały prasowe
Dzieciak rządzi Źródło: Materiały prasowe
d4n3sc8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n3sc8