Trwa ładowanie...
d1pc3di

Aktorka rzuciła się z siekierą na ratunek synkowi. Nieprawdopodobna historia z udziałem Elizabeth Hurley

Wystarczył ułamek sekundy i doszłoby do tragedii. Wąż już miał zatopić zęby w ciele niemowlęcia, kiedy na stół wskoczyła rozjuszona matka i siekierą odcięła zwierzęciu głowę. To nie scena z kiepskiego filmu, a autentyczna historia z udziałem aktorki Elizabeth Hurley.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elizabeth Hurley z synem
Elizabeth Hurley z synem (Instagram.com)
d1pc3di

52-letnia Brytyjka, którą znamy m.in z komedii o Austinie Powersie, na łamach serwisu RadarOnline podzieliła się mrożącą krew w żyłach historią sprzed lat.

- Pewnego dnia, kiedy byliśmy w Hiszpanii, wąż wślizgnął się do nosidełka, w którym leżał mój syn Damian. Wskoczyłam na stół jak D’Artagnan i odcięłam gadowi głowę siekierą. Ostrzeżenie dla innych – nigdy nie pakuj się pomiędzy lwicę i jej młode - wspomina aktorka

Damian ma dziś 15 lat i jest bardzo związany z matką. Elizabeth Hurley przez wiele lat była związana z jego ojcem chrzestnym, aktorem Hugh Grantem. W 2007 r. aktorka wyszła za Aruna Nayara, hinduskiego dziedzica firmy tekstylnej. Rozwiedli się 4 lata później. Obecnie Elizabeth Hurley możemy oglądać w brytyjskim serialu "The Royals".

Popularność filmów typu ''Kac Vegas'' minęła bezpowrotnie? Zobacz:

d1pc3di

Podziel się opinią

Share
d1pc3di
d1pc3di