Trwa ładowanie...
dilfh20

Aleksandra Woźniak zagra w Niemczech?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Woźniak zagra w Niemczech?
(East news)
dilfh20

*Aleksandra Woźniak, ambasadorka kanału Romance TV, błyszczała w Berlinie podczas festiwalu filmowego. Była zaproszona na wręczenie BLAUE BLUME – nagrody dla najlepszego romantycznego filmu krótkometrażowego, imprezy która odbywa się jako preludium Berlinale. Kilku niemieckich producentów filmowych chce ją zaprosić do współpracy przy swoich najnowszych projektach.*

Aleksandra Wożniak (Ambasadorka Romance TV) wraz z Timem Wernerem (CEO Romance TV Polska) i Krzysztofem Mikulskim (odpowiedzialnym za Romance TV w Polsce) brała udział w rozmowach z niemieckimi producentami. Sarah Eichenlaub i Sebastian Krekeler z ZDF Enterprises należącej do niemieckiej telewizji publicznej – udziałowca Romance TV oraz Alice Brauner (producent w CCC-Filmstudios) obiecali przesłać scenariusze najnowszych produkcji, w których widzieliby polską aktorkę.

Dodatkowo, Woźniak spotkała się z Jeanette Hain (aktorką znaną m.in. z filmu „Lektor” jednocześnie jurorką konkursu Blaue Blume), odtwórczynią jednej z głównych postaci w tegorocznej produkcji ZDF „A Dangerous Fortune”, który Romance TV pokaże polskim widzom jesienią tego roku.

- Nagroda Blaue Blume wręczana młodym twórcom, w czasie, gdy w Berlinie goszczą największe osobistości świata kina, to dla laureatów nagrody Romance TV szansa, by wejść na filmowe salony – mówi Krzysztof Mikulski. I podkreśla: cieszę się, że wraz z ambasadorką Romance TV, Aleksandrą Woźniak, reprezentowałem na gali polską widownię kanału, która pokochała nasze romantyczne filmy i seriale.

Aleksandra Woźniak cieszy się z ciepłego przyjęcia w Berlinie.- Jestem magistrem germanistyki, więc niemiecki nie sprawia mi problemów. Z chęcią zagrałabym w u naszych zachodnich sąsiadów, bo są to produkcje na wysokim poziomie, a przy okazji szlifuję mój ulubiony język obcy – mówi Aleksandra Woźniak.

dilfh20

Podziel się opinią

Share
dilfh20
dilfh20