Trwa ładowanie...
bryan cranston
19-03-2016 22:34

''All the Way'': Bryan Cranston jest prezydentem

''All the Way'': Bryan Cranston jest prezydentem
d1p7vtm
d1p7vtm

W sieci pojawiła się zapowiedź filmu "All the Way" z Bryanem Cranstonem w roli prezydenta Lyndona B. Johnsona.

Produkcja HBO jest ekranizacją broadwayowskiej sztuki pod tym samym tytułem, w której Cranston również grał. Podobnie, jak przy swoich poprzednich kreacjach (m.in. Walta White'a w "Breaking Bad" i Hala w "Zwariowanym świecie Malcolma"), aktor przeszedł dużą metamorfozę fizyczną.

d1p7vtm

Dzieło opowiada o życiu prezydenta Lyndona B. Johnsona, który doprowadził do uchwalenia ustawy o prawach obywatelskich. Jego wysiłki zakończyły się sukcesem w 1964 roku - ustawa zniosła segregacje rasową w szkołach oraz zakazała jakiejkolwiek dyskryminacji na podstawie rasy, koloru skóry, wyznawanej religii, płci czy pochodzenia.

Na potrzeby ekranu broadwayowska sztuka została przerobiona przez samego autora Roberta Schenkkana. Melissa Leo wciela się w pierwszą damę. W obsadzie znaleźli się ponadto Anthony Mackie, który gra doktora Martina Luthera Kinga Juniora czy Frank Langella jako mentor Lyndona B. Johnsona - senator Richard Russell.

Premierę wyznaczono 21 maja.

Reżyserią zajął się Jay Roach ("Wyborcze jaja", "Poznaj mojego tatę", "Poznaj moich rodziców"), a produkcją - Steven Spielberg.

d1p7vtm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p7vtm