Trwa ładowanie...
kung fu panda 3
08-04-2016 15:33

Aneta Todorczuk-Perchuć z rodziną ambasadorami akcji „Rodzina do kina” w Multikinie

Aneta Todorczuk-Perchuć z rodziną ambasadorami akcji „Rodzina do kina” w MultikinieŹródło: getty
d3tka8q
d3tka8q

Aneta Todorczuk-Perchuć, aktorka filmowa i teatralno-musicalowa, z mężem Marcinem Perchuciem i dziećmi – córką Zosią i synkiem Stasiem zostali ambasadorami akcji „Rodzina do kina” w sieci Multikino. Pierwszy film, który wspólnie obejrzeli i zrecenzowali, to *"Kung Fu Panda 3".*

Celem akcji „Rodzina do kina” jest zachęcenie rodzin z dziećmi do wspólnego spędzania czasu w kinie oraz popularyzowanie oglądania filmów na dużym ekranie. Ambasadorami akcji „Rodzina do kina” zostali aktorzy Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Marcin Perchuć z córką Zosią i synem Stasiem. Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój zapłaci 3 zł mniej od ceny normalnej. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje przez cały tydzień na seanse rozpoczynające się do godziny 17.00, na filmy familijne 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych.

Spędzanie czasu w rodzinnym gronie jest dla nas bezcenne. Zawsze staramy się go jak najlepiej wykorzystywać. Kino jest nam bliskie ze względów zawodowych i mam nadzieję, że Zosia i Staś zarażą się jego magią i pokochają je tak jak ja i mój mąż, a filmy, które zobaczymy w ramach akcji „Rodzina do kina” będą dla nas inspiracją do ciekawych rozmów – dodaje Aneta Todorczuk-Perchuć.

d3tka8q

W ramach współpracy przy akcji „Rodzina do kina” ambasadorzy będą uczestniczyli w seansach filmowych objętych akcją i recenzowali obejrzane produkcje familijne. Pierwszym filmem, który wspólnie obejrzeli w sieci Multikino i zrecenzowali jest animowana komedia „Kung Fu Panda 3”.

Obecnie w ramach akcji „Rodzina do kina” na wielkim ekranie można zobaczyć między innymi: „Zwierzogród” oraz „Kung Fu Panda 3”. Natomiast w kolejnych miesiącach rodzice z dziećmi będą mogli obejrzeć na przykład: „Angry Birds Film”, „Gdzie jest Dory?” czy „Epokę lodowcową: Mocne uderzenie”.

d3tka8q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tka8q