Trwa ładowanie...
d2w8o1s

Angelina Jolie stanęła w obronie imigrantów. "Nastały bardzo mroczne czasy"

Na odbywającym się właśnie w Kolorado Telluride Film Festival Angelina Jolie stanęła w obronie imigrantów. Aktorka wygłosiła swoje poglądy przy okazji rozmowy na temat filmu "Wonder Woman". - Imigranci to ważny element Stanów Zjednoczonych - powiedziała artystka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie
Angelina Jolie (ONS.pl)
d2w8o1s

Podczas panelu dyskusyjnego Angelina opowiadała o Kambodżance Loung Ung, bohaterce swojego najnowszego filmu, zatytułowanego "Najpierw zabili mojego ojca". Reżyserka mówiła o jej ogarniętej wojną ojczyźnie i odnalezieniu w schronienia w USA.

Aktorka i reżyserka zauważyła, że Ung jest wdzięczna, iż Ameryka ją przyjęła i ma nadzieję, że to, co tu otrzymała, odda z nawiązką. Zdaniem aktorki w dziewczynie odbijają się najlepsze cechy Stanów Zjednoczonych.

Ponadto gwiazda stwierdziła, że powinna powstać strategia zmian w temacie imigrantów, a także, że nastały "bardzo mroczne czasy".

d2w8o1s

W panelu dyskusyjnym oprócz Angeliny Jolie uczestniczyli aktorka i reżyserka Natalie Portman, amerykańska tenisistka Billie Jean King, szefowa kuchni Alice Walters oraz reżyser teatralny Peter Sellars. Wszyscy uczestnicy dyskusji byli mniej stanowczy w swoich wypowiedziach niż Jolie, ale się z nią zgodzili.

Prawie wszytkie związki Angeliny Jolie:

d2w8o1s

Podziel się opinią

Share
d2w8o1s
d2w8o1s