Trwa ładowanie...
james spader
29-11-2014 03:34

"Avengers": James Spader zdradza sekrety Ultrona

Share
"Avengers": James Spader zdradza sekrety Ultrona
d4fg0b1

Tytułowy czarny bohater superprodukcji "Avengers: Czas Ultrona" zapewni widzom nie tylko chwile grozy, ale i dobrej zabawy - zapowiada wcielający się w złoczyńcę James Spader.

- Jest też w tym bohaterze humor - przyznał w rozmowie z "Total Film" aktor. - To zresztą jedna z tych rzeczy, które przyciągnęły mnie do projektu już od pierwszej rozmowy z reżyserem Jossem Whedonem. Zapytałem Jossa czego ode mnie oczekuje. Jego odpowiedź była dla mnie bardzo ważna. "Zależy mi na kimś, kto da temu bohaterowi zarówno humor, jak i siłę".

- Pod wieloma względami Ultron to dziecko - dodał Spader. - Jest zupełnie nową istotą. Dzięki sztucznej inteligencji wchłania olbrzymie pokłady wiedzy. Jest potężnym, mądrym dzieckiem. Nieustannie doskonalącym się. To była fantastyczna zabawa!

d4fg0b1

Przypomnijmy, że w "Avengers: Czas Ultrona" stworzony przez amerykański rząd Ultron obraca się przeciwko stwórcom i całej ludzkości. W obliczu zagrożenia, Avengersi łączą siły i stawiają czoła wyzwaniu.

Poza Spaderem w obsadzie znaleźli się także Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, Cobie Smulders, Thomas Kretschmann, Paul Bettany i Stellan Skarsgard.

Premiera filmu zapowiedziana została na 8 maja 2015 roku.

Obecnie Jamesa Spadera możemy oglądać w serialu "Czarna lista". Również w roli czarnego charakteru.

d4fg0b1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fg0b1
d4fg0b1